Ο Λογαριασμός μου

Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 30€ | Δωρεάν αντικαταβολή | Έως 24 άτοκες δόσεις | Έως -85% χαμηλότερες τιμές σε πάνω από 300.000 τίτλους

KASISCHKE LAURA

Ταξινόμηση κατά:    Εκδόσεις:
(P/B) MIND OF WINTER
Εκδότης: HESPERUS
Κωδ. Πολιτείας: 0957-0197

A chilling and dark psychological drama, Mind of Winter is a spine-tingling and beautifully written novel that will leave you guessing until the very last page - perfect for fans of Gillian Flynn or Kate Atkinson. Something had followed them home from Russia. On a snowy Christmas morning, Holly Judge awakens with the fragments of a nightmare floating on the edge of her consciousness. Thirteen years ago, she and her husband Eric adopted baby Tatty, their pretty, black-haired Rapunzel, from the Pokrovka Orphanage. Now, at fifteen, Tatiana is...
Διαβάστε περισσότερα...

Πλοήγηση

Θεματική ενότητα
Θεματική κατηγορία
Υποκατηγορία

ΠροσφορέςΠερισσότερα

Η ΑΗΤΤΗΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΦΑΛΑΓΓΑ
HECKEL WALDEMAR
€7.95 €3.58
(-55%)
Κερδίζετε €4.37
ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΥΟ ΠΟΛΕΩΝ (ΒΙΒΛΙΟΔΕΤΗΜΕΝΗ ΕΚΔΟΣΗ)
DICKENS CHARLES
€16.00 €8.00
(-50%)
Κερδίζετε €8.00

ΣελιδοδείκτηςΠερισσότερα

Νίκος Καχτίτσης: Μὲ σηκωμένο τὸ γιακὰ τοῦ πανωφοριοῦ καὶ στραβὰ τὸ καβουράκι Θὰ ἔχετε παρατηρήσει ὅτι ὅταν κανεὶς φοβᾶται γιὰ κάτι, ἀκόμα καὶ ὅταν πρόκειται γιὰ ἀρρώστια, τότε εἶναι ποὺ συμμαχοῦν ὅλες οἱ σκοτεινὲς δυνάμεις, μὲ ...

Βρείτε μας στο...

Verisign Eurobank EFG
Paypal IRIS