Ο Λογαριασμός μου

Δωρεάν αποστολή για αγορές πάνω από 30€ | Δωρεάν αντικαταβολή | Έως 24 άτοκες Δόσεις | Έως -85% χαμηλότερες τιμές σε πάνω από 150000 τίτλους

KASISCHKE LAURA

Ταξινόμηση κατά:    Εκδόσεις:
(P/B) MIND OF WINTER
Εκδότης: HESPERUS
Κωδ. Πολιτείας: 0957-0197
Εξαντλημένο στον εκδότη, δεν υπάρχει δυνατότητα παραγγελίας.

A chilling and dark psychological drama, Mind of Winter is a spine-tingling and beautifully written novel that will leave you guessing until the very last page - perfect for fans of Gillian Flynn or Kate Atkinson. Something had followed them home from Russia. On a snowy Christmas morning, Holly Judge awakens with the fragments of a nightmare floating on the edge of her consciousness. Thirteen years ago, she and her husband Eric adopted baby Tatty, their pretty, black-haired Rapunzel, from the Pokrovka Orphanage. Now, at fifteen, Tatiana is...
Διαβάστε περισσότερα...

Πλοήγηση

Θεματική ενότητα
Θεματική κατηγορία
Υποκατηγορία

ΠροσφορέςΠερισσότερα

Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΕΞΙ ΗΜΕΡΩΝ
CHURCHILL RANDOLPH
€14.10 €7.05
(-50%)
Κερδίζετε €7.05
Ο ΜΠΑΡΜΠΑ-ΓΚΟΡΙΟ
BALZAC HONORE. DE
€19.08 €9.54
(-50%)
Κερδίζετε €9.54

ΣελιδοδείκτηςΠερισσότερα

Γιώργος Σαράντης: Σημαίνει πως φοβόμαστε Δεν είμαστε ποιητές σημαίνει φεύγουμε,σημαίνει εγκαταλείπουμε τον αγώνα,παρατάμε τη χαρά στους ανίδεους,τις γυναίκες στα φιλιά του ανέμουκαι στη σκόνη...

Βρείτε μας στο...

Verisign Eurobank EFG
Paypal IRIS